СЛЕДЕТЕ НЀ
728x90

Тестови

Kia ProCeed GT: Компактен спортист во премиум одело

  Семејството Ceed добива уште еден член кој според обликот се сместува помеѓу основниот хечбек и неговата караванска верзија. Нам на тест ни беше понудена најспортската,...

Повеќе