СЛЕДЕТЕ НЀ

Во светот

Ford Mustang повторно најпродаван спортски автомобил во светот [видео]

  Mustang беше и остана омилен на многу генерации, затоа и не треба да чуди што и сега кога го прославува 57-от роденден уште еднаш ја...

Повеќе