СЛЕДЕТЕ НЀ

Авто Спорт

Renult Twingo Cup: Титулата за Делев, Трајковски и Малинковски победници на последните две трки во Серес

Минатиот петок (22.11) На патеката во Серес се возеа двете последни трки од Renult Twingo Cup. На првата трка триумфираше Слободан Трајковски, пред Делев и Давид...

Повеќе