СЛЕДЕТЕ НЀ
728x90

Инфо

Opel ја освои наградата „Car Connectivity Award 2019“

Иновативната предна камера на Opel ја освои наградата „Car Connectivity Award 2019“која ја доделуваат читателите на  „auto motor und sport“ и подкастoт Moove. Системот, кој се...

Повеќе