СЛЕДЕТЕ НЀ
autoinfo

Видео

Lexus RX, петта генерација [видео]

  Lexus како луксузна марка на Toyota премиерно го претстави RX во 1998 година, од кога низ четирите моделски генерации продаде скоро 3,5 милиони примероци. За...

Повеќе