СЛЕДЕТЕ НЀ

EV

Dacia Sandero Stepway со разочарувачки резултат на EuroNCAP тестовите

  На најновите тестови за безбедност Sandero Stepway воопшто не се прослави – од можни пет освои само две ѕвездички. Безбедносните тестови познати како EuroNCAP (European...

Повеќе